Салата-с-лимец-розов-домат-и-моркови-темпура


Салата с лимец, розов домат и моркови темпура

с авокадо, рукола, бейби спанак, тиквени семки, тогараши и медено-горчичен дресинг

+ There are no comments

Add yours